termíny - plán vystoupení

Zobrazeny pouze neodehrané akce. Dotazy na další volné termíny, pokud nejsou vypsány, pište emailem - viz. kontakty.

Termíny s ??? nejsou zatím podloženy smlouvou, jsou pouze zarezervované a lze je po dohodě obsadit i jiným vážným a rychlejším zájemcem !!!

datum akce město-sál začátek
2019-11-12 POZOR na datum = rok-měsíc-den aktualizace termínů ........
2019-11-15 pá/Maturitní ples OA 4.L sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2019-11-16 so/Maturitní ples SPŠ Tá sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2019-11-23 so/Sportovní ples HCB ND Prachatice 19.00/20-02
2019-11-29 pá/Maturitní ples OA Tábor Střelnice Tábor 19.00 - 24.00
2019-12-06 pá/Ag.Promaturak, SEŠ KD Veselí nad L. 18/19-24./2.00
2019-12-07 so//večer MetalWorx Hotel MAS. S.Ústí 18.00 - 24/03.00
2019-12-13 pá/matur.ples SPŠ LB.4 sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2019-12-14 so/matur.COP Nejmaturak sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2019-12-20 ??? pá/v jednání
2019-12-21 so/Večer fy.IDSC s r.o Mladá Vožice 19.00 20.30 -02.30
2020-01-01 .......2020............ .............. ...........
2020-01-10 pá/maturitní ples Gymn. KD Soběslav 19.00 - 24.00
2020-01-11 so/ ples ZŠ Husova S.D.Střelnice TÁBOR 19.30 - 01.30
2020-01-17 pá/ples Radimovice u Ž. KD Radimovice 20.00 - 02.00
2020-01-18 so/mat.ples s Nejmaturak sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2020-01-24 pá/Maturák G.Soběslav KD Soběslav 19.00 - 24./02
2020-01-25 so/ples Dobrá Voda+dech.hudba Metropol Č.B 20.00 - 02.00
2020-02-01 so/mat.ples GOŠE KD Kaplice 18.30/19.30-24/2.30
2020-02-08 so/Sportovní ples Tj KD Krásná hora 20.00 - 02.00
2020-02-14 pá/ ples ZŠ Zborovská S.D.Střelnice TÁBOR 19.00 - 00.30
2020-02-15 so/ples obce Chotoviny KD Chotoviny 20.00 - 02.00
2020-02-21 pá/ Ples Agrowald+dech.hudba Zám.jízdárna Č.Krumlov 20.00 - 03.00
2020-02-22 so/ples TJ Lokomotiva KD Veselí n/L. 20.00 - 02.00
2020-02-28 pá/ples obce Všemyslice KD Neznašov 20.00 -01.30
2020-02-29 so/Rybářský ples KD Bechyně 20.00 - 02.00
2020-03-04 stř./mat.ples SŠ Pol.po Č.B. (Stillproduction) KD Metropol Č.B. 19.00 -24.00
2020-03-07 so/ TK Třebín KD Dubné 20.00 - 02.00
2020-03-13 pá/Ples SDH Suchdol n/L KD Suchdol n/L 20.00 - 02.00
2020-03-27 pá/Sokol Statenice PHA Únětice 20.30 - 01.30
2020-08-01 ??? v jednání Open air Žimutice
2020-10-10 so/Pouťová zábava KD Nýrsko 20.30 - 02.00
2020-10-24 so/matur.ples SŠJŠ,VČ sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2020-10-30 pá/matur.ples SZŠ 4.A sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2020-11-07 so/matur.ples SŠO Husova KD Metropol Č.B. 19.00 - 24.00
2020-11-13 pá/maturitní ples GPDC sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2020-11-14 so/maturitní ples SPŠS 4.LB sál Hotel Palcát, Tá. 19.00 -24.00
2020-11-20 pá/matur.ples OA VOŠE sál Hotel Palcát 19.00 - 24.00
2020-11-21 so/mat.ples TSG S.D.Střelnice TÁBOR 19.00 -24.00
2020-11-27 pá/matur.ples O.A. sál Hotel Palcát 19.00 - 24.00
2020-11-28 so/Maturitní ples SZŠ sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2020-12-04 OS/pá/ maturitní ples SOŠ ekol. KD Veselí n/L 19.00 -24/2.00
2020-12-05 so/maturitní ples SPŠ Tá. sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2020-12-12 so/maturitní ples SPŠ sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2020-12-18 pá/matur.ples SPŠ La sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2021-01-01 ..........2021 .... ....... ......
2021-01-22 pá/matur.ples Gymn.Týn KD Týn n/Vlt. 19.00 -24.00
2021-01-23 so/ples SDH Dobrá Voda+dech.hudba KD Metropol Č.B. 20.00 - 02.00
2021-02-13 so/Masopust Nové Hrady+dech.hudba Máj Nové Hrady 19.00 - 02.00
2021-02-20 ??? so/nezávazná rezervace TJ loko
2021-10-29 pá/ maturitní ples GPDC sál Hotel Palcát, Tá. 19.00 -24.00
2021-11-05 pá/matur.ples OA VOŠE sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2021-11-27 so/maturitní ples GPDC sál Hotel Palcát, Tá. 19.00 -24.00
2021-12-10 pá/ maturitní ples SZŠ s Nejmat. sál Hotel Palcát 19.00 -24.00
2021-12-17 pá/matur.ples OA VOŠE sál Hotel Palcát 19.00 - 24.00
2022-01-01 ....rok 2022 .........
2022-01-14 pá/Maturák G.Soběslav KD Národ 18.30/19-24/2.30
2022-01-22 so/ples Dobrá Voda+dech.hudba KD Metropol Č.B. 20.00 - 02.00
2022-02-12 so/ples obce Chotoviny KD Chotoviny 20.00 - 02.00
2022-12-09 pá/ maturitní ples OA 4.L sál Hotel Palcát, Tá. 19.00 -24.00

vysvětlivky k plánu vystoupení

??? = jen zamluveno (je možná změna)

OS = odeslaná smlouva (čekáme na potvrzení)

Zobrazeno, jen datum a den = potvrzeno smluvně (nelze změnit)

reference - odehrané akce

MATURITNÍ PLESY: Tábor, Písek, Č.Krumlov, Příbram, Milevsko, Volyně, Strakonice, Plzeň, Praha, Jindřichův Hradec, Rokycany, Veselí nad Lužnicí, Třeboň, Č.Budějovice, Mladá Boleslav, Vodňany, Týnec nad Sázavou ...

FIREMNÍ A MĚSTSKÉ AKCE: Madeta a.s., Gamex a.s., Jihotrans a.s., Škoda Auto a.s., Lesy ČR lz Boubín, D.S Vltavan, Vojsko Bechyně , Kovosvit a.s., město Veselí nad Lužnicí, Mariánské lázně, město Vimperk, Bechyně, Srubec , Oknotherm s.r.o., Agrowald s.r.o ...

TANEČNÍ ZÁBAVY A PLESY : Tábor, Bednáreček, Březnice u Bechyně, Kaplice, Nové Hrady, Č. Budějovice, Sezimovo Ústí, Neznašov, Sudoměřice, Louňovice pod Blaníkem, Písek , Týn nad Vltavou, Neustupov, Praha, Vodňany, Dražice, Vrchlabí , Pardubice ...


 
« zpět | nahoru | tisk