termíny - plán vystoupení

Zobrazeny pouze neodehrané akce. Dotazy na další volné termíny, pokud nejsou vypsány, pište emailem - viz. kontakty.

Termíny s ??? nejsou zatím podloženy smlouvou, jsou pouze zarezervované a lze je po dohodě obsadit i jiným vážným a rychlejším zájemcem !!!

datum akce město-sál začátek
2018-05-19 POZOR na datum = rok-měsíc-den aktualizace termínů ........
2018-05-26 so/zábava Radimovice KD Radimovice u Želče 19.00 -01.00
2018-06-02 X nelze
2018-06-09 so/ Event fy.Laufen Bechyně 18.30 - 20.00
2018-06-16 so/ Vodnický den u bazénu, Planá n./L. 17.00- 22.00
2018-06-23 so/Oslavy 750 let Obce Opařany 20.00 - 01.00
2018-06-29 X nelze
2018-06-30 X nelze
2018-07-14 so/Markétská Pouť.zábava Horní Planá 22.00 - 02.00
2018-07-20 X nelze
2018-07-21 X nelze
2018-08-04 so/ Žimutické slavnosti Open air Žimutice 20.30 - 01.00
2018-09-01 X nelze
2018-09-15 ???so/ v jednání Malšice
2018-10-13 so/Pouťová zábava DDM Nýrsko 20.00 -02.00
2018-10-26 pá/Maturitní ples SŠ obch. sál hotel Palcát, Tábor 20.00 - 24.00
2018-11-09 pá/ Maturitní ples TSG sál hotelu Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2018-11-10 so/matur. ples SZŠ Klatovy KD Klatovy 19.00 - 01.00
2018-11-16 pá/Maturák Zdrav.škola 4.B Střelnice Tábor 19.00 - 24.00
2018-11-17 so/Maturák SPŠ,4P,Sa sál Hotel Palcát Tábor 19.00 - 24.00
2018-11-23 pá/matur.ples SUPŠ KD Bechyně 19.00-24./2.30
2018-11-24 ??? v jednání Tš J.Beneš
2018-11-30 pá/maturitní ples OA sál hotel Palcát, Tábor 19.00 -24.00
2018-12-01 so/maturitní ples SPŠ 4.Lb sál hotel Palcát, Tábor 19.00 -24.00
2018-12-07 pá/Maturitní ples Gymnázia KD Milevsko 19.00-24/2.00
2018-12-08 so/Maturitní ples SPŠ 4.LA sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2018-12-14 pá/Maturitní ples GPDC sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2018-12-15 so/Maturák SPŠ Tá, 4.SB sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2018-12-31 po/Silvestr 2018 KD Máj Pelhřimov 20.00 - 02.00
2019-01-04 pá/ples ZŠ Husova Tá Střelnice Tábor 19.30 - 01.30
2019-01-11 pá/Maturitní ples Gymn.4.B KD Soběslav 20.00-24/2.00
2019-01-19 so/Ples SDH Březnice KD Březnice (u Bech.) 20.00 - 02.00
2019-01-26 so/Ples Dobrá Voda* Metropol Č.B. 20.00 - 02.00
2019-02-01 pá/ples SDH Radimovice KD Radimovice u Želče 20.00 - 02.00
2019-02-08 OS/pá/matur.ples SOŠ Hněvkovice KD Týn nad Vltavou 19.00 - 24./2.00
2019-02-15 ???pá/v jednání/lze změnit
2019-02-16 so/Ples SDH Trhové Sviny KD Trhové Sviny 20.00 - 02.00
2019-02-22 pá/ples sportovců TJ KD Dražice 20.00 - 02.00
2019-02-23 so/ Rybářský ples Bechyně KD Bechyně 20.00 - 02.00
2019-03-01 OS/pá/ples SDH Týn n/vlt. KD Týn nad Vltavou 20.00 - 02.00
2019-03-02 so/ Masopust Nové Hrady sál Máj N.Hrady 19.00 - 02.00
2019-03-09 so/ ples TK Třebín KD Dubné 20.00 - 02.00
2019-03-23 so/Školní slavnost, ples KD Chotoviny 20.00 - 02.00
2019-11-01 pá/maturitní ples SZŠ Tá. sál hotel Palcát, Tábor 19.00 -24.00
2019-11-08 pá/Maturitní ples OA, 4.b sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2019-11-15 pá/Maturitní ples OA 4.L sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2019-11-16 so/Maturitní ples SPŠ Tá sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2019-11-29 pá/Maturitní ples OA Tábor Střelnice Tábor 19.00 - 24.00
2020-01-10 pá/maturitní ples Gymn. KD Soběslav 19.00 - 24.00
2020-01-24 pá/Maturák Gymn.Soběslav KD Soběslav 19.00 - 24./02
2020-01-25 so/ples Dobrá Voda* Metropol Č.B 20.00 - 02.00
2020-02-15 so/ples obce Chotoviny KD Chotoviny 20.00 - 02.00
2020-02-22 so/ples TJ Lokomotiva KD Veselí n/L. 20.00 - 02.00
2020-11-13 pá/maturitní ples GPDC sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2020-11-28 so/Maturitní ples SZŠ sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00
2020-12-05 so/maturitní ples SPŠ Tá. sál hotel Palcát, Tábor 19.00 - 24.00

vysvětlivky k plánu vystoupení

??? = jen zamluveno (je možná změna)

OS = odeslaná smlouva (čekáme na potvrzení)

Zobrazeno, jen datum a den = potvrzeno smluvně (nelze změnit)

reference - odehrané akce

MATURITNÍ PLESY: Tábor, Písek, Č.Krumlov, Příbram, Milevsko, Volyně, Strakonice, Plzeň, Praha, Jindřichův Hradec, Rokycany, Veselí nad Lužnicí, Třeboň, Č.Budějovice, Mladá Boleslav, Vodňany, Týnec nad Sázavou ...

FIREMNÍ A MĚSTSKÉ AKCE: Madeta a.s., Gamex a.s., Jihotrans a.s., Škoda Auto a.s., Lesy ČR lz Boubín, D.S Vltavan, Vojsko Bechyně , Kovosvit a.s., město Veselí nad Lužnicí, Mariánské lázně, město Vimperk, Bechyně, Srubec , Oknotherm s.r.o., Agrowald s.r.o ...

TANEČNÍ ZÁBAVY A PLESY : Tábor, Bednáreček, Březnice u Bechyně, Kaplice, Nové Hrady, Č. Budějovice, Sezimovo Ústí, Neznašov, Sudoměřice, Louňovice pod Blaníkem, Písek , Týn nad Vltavou, Neustupov, Praha, Vodňany, Dražice, Vrchlabí , Pardubice ...


 
« zpět | nahoru | tisk