Maturitní plesy

Vážení maturanti. Nadešel okamžik organizování a příprav na Váš maturitní ples. Než se domluvíte se svými spolužáky, přejeme pevné nervy.

Jak vám můžeme pomoci a co můžeme nabídnout my Vám?

Kapelu MIDI (s vlastní zvukovou aparaturou a zkušenostmi z maturitních plesů a širokým záběrem repertoáru sestaveným právě pro maturitní plesy). Ukázky z repertoáru, reference i repertoárový list najdete zde na našich stránkách.

Aby vše na maturitním plese dobře hrálo (znělo), vozíme sebou profesionální aparaturu KV2 audio – systém Es1(5kw), kterou zvučíme naše vystoupení.

Tuto aparaturu si lze pronajmout (smluvně předem) i na pokračování plesu diskotékou!

Ze zkušeností víme, že se často tento fakt podceňuje. Výsledkem může být například DJ, který nemá na co odehrát afterparty jelikož kapela sbalila aparát a odjela… nebo druhý extrém, kdy na podiu pak celý večer straší aparatury dvě, z nichž jedna „mlčí a překáží“ převážnou část večera na podiu (a vy ji platíte) a pak odehraje dvě hodiny diskotéky. Právě toto řešíme možností použití naší aparatury i na diskotéku, pokud ji plánujete. Pro moderátora pak máme připraven i bezdrátový mikrofon. Dj si pak připojí své nádobíčko na naši aparaturu a tak on může také odbavovat (pouštět) písničky na nástup, předtančení atd. i během večera. Nezapomeňte si s Dj domluvit nosič a formát, na kterém mu dodáte svou reprodukovanou hudbu pro stužkování.

Máme vlastní osvětlení, pouze pro menší podia. Pokud požadujete profesionální osvětlení podia i sálu, je třeba si toto zajistit u firem zabývajících se touto službou. (např. agenturazvuk.cz, borovkapromotion.cz, prener.cz a jiné.

Cenovou nabídku pro Váš ples vám na korunu přesně spočítáme po vyplnění vašich požadavků . Klikněte si na poptávku ceny.

Z bohatých zkušeností doporučujeme zajistit si buď koordinátora, nebo schopného zkušeného moderátora, který dokáže celý večer i organizovat tak, aby vše probíhalo hladce a vy se na svém jedinečném maturitním plese mohli bez starostí bavit.


Maturitní plesy Maturitní plesy Maturitní plesy

 
« zpět | nahoru | tisk